Hafta içi 50 mcg, haftasonu 25 mcg kullanıyordum. Doktorum devamlı 50 mcg'a çıkardı. Euthyrox kullanıyorum. Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

Merhaba, serbest t3 3.4, olması gereken 2.1 - 3.8 serbest t4 0.80, olması gereken 0.60 - 1.25 tsh 4.78, olması gereken 0.34 - 5.6 Hafta içi 50 mcg, haftasonu 25 mcg kullanıyordum. Doktorum devamlı 50 mcg'a çıkardı. Euthyrox kullanıyorum. Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normal değerler içinde.Ancak bir süre daha tedaviniz devam edecektir.Doktorunuzun önerilerine uyunuz.