Haftada 1 aşırı belirgenleşen cilt mantarlarım var?

Haftada 1 aşırı belirgenleşen cilt mantarlarım var.ekzamant kren ve hafta 1 defa alınan hap kulanıyorum 1,5 ay oldu hala geçmediler.acaba hekimiimi değiştirsen cilt mantarları tedavi idilirse ne kadar zamanda geçer

Tahlil.com Cevabı : 1,5 aydır düzenli tedavi olmanıza rağmen düzelme olmadı ise yeniden doktora muayene olmanızı öneririz..