Halsizlik ve baş dönmesi şikayeti ile doktora gittim, kan tahlili yapıldı sonuçlarımı değerlendirir misiniz?

25 yaşındyım başımda sürekli sesler, halsizlik bunun için doktara gittim, kan değerlerim çok düşük çıktığı söylendi sizde sonuçlarımı değerlendirir misiniz?hgb:7,3hct:26,8mcv:64,2mch:16,6mchc:25,8plt:276

Tahlil.com Cevabı : Kansızlık bulguları var.Bir an önce dahiliye bölümüne başvurun tedavi için.

b************ :

merhaba hocam 8 şubatta birlikte oldum zevk suyu geldi içimdeyken 68 saat sonra ertesi gün ilaçı aldım 3 gün sonrada adet oldum şuan ama adet kırmızı koyu kahve şeklinde geliyor hamile kalır mıyım

Cevap:

Herhangi bir  cinsel beraberlik sonrası adet gören bir kadının hamile olup olmayacağı ihtimali çok sık merak edilen bir konu.İlişki sonrası adet kanaması görülmüş ise hamilelik olasılığı ortadan kalkmıştır.Tahlil.com'da bu ve benzeri binlerce soru cevapladık yüzlerce yazı yayınladık.Konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve sorulmuş benzeri sorular ile verdiğimiz cevapları okumak içintıklayınız....

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

d********** :

Mrb bi yerde okudum kızın biri abisinden sonra banyoya girip tabureye oturmuş sperm varmış hamile kalmış.Benimde abilerim var bazen onlardan yarım saat sonra falan banyoya giriyorm tabureye oturuyrm ama çamaşırsız oturmuyrm.Bunu kafaya taktım 3 kere regl oldum bugün regl olckatm olmadım mümkünmü

Cevap:

Yanlış yerlerden yanlış bilgiler okumamanızı öneririz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

a******* :

mrb adetimden 3gün önce asırı kasık ve bel agrısı nedeniyle dr gittim beta istedi sonucum 1.2 cıktı doktorum döllenme olmus fakat bir hafta sonra tekrarlayalım dedı 0-5arası gebelik negatif diye biliyorum sizce dr neden böle bişi sölemiş olabilir?bu ayda ovulasyon yaptım adetime yakın yumurtladım

Cevap:

Test sonucunuz negatif ama doktorunuzun neden böyle söylediği hakkında bir yorum yapamıyoruz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.