Halsizlikle beraber akşam ateşim çıkmaya başladı.

Geçtiğimiz pazar günü halsizlikle beraber akşam ateşim çıkmaya başladı. Ertesi gün ateş devam etti ve akşamında uyurken terlemeler başladı. Salı günü devam etti öğleden sonra gibi doktora gittik. Doktor önce kan ve idrar tahlili istedi. WBC 2.7 5.1-15.5 / NEUT. 1.6/2.8-11.1 / PLT:126 159-353

Tahlil.com Cevabı : WBC ve plt değerleriniz düşük. Bir hematoloji uzmanına muayene olmalısınız.