Halsizlik,yorgunluk,yemek yedikten sonra içten ve ellerin titremesi,devamlı uyku uyuma isteği üzerine tahlil yaptırdım

Merhaba ben 24 yaşında bayanım1.60 Boy ve 68 Kilo Halsizlik,yorgunluk,yemek yedikten sonra içten ve ellerin titremesi,devamlı uyku uyuma isteği üzerine tahlil yaptırdım birde siz yorumlar mısınız?aç karna yapıldı teşekkür Tetkik Adı Referans Aralığı Glukoz 92 60-110 mg/dL Demir (Fe) 69 45-180 ug/dL DemirBağlamaKapasitesi 345 155-355 ug/dL TotalDemirBağlamaKapasitesi414 130-450 ug/dL CRP 2

Tahlil.com Cevabı :

Kilo probleminiz olduğu anlaşılıyor yaşımıza göre.

Tahlillere gelince;

Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.