Hamile kalma ihtimal söz konusumu ? Kızlık bozulmadan hamile kalınır mi ? Bana yardimci olurmusunuz lütfen :(

Ben nişanlımla ters ilişki yaşadım boşalması oldu ama vajinama akıntısı değdi ? Bunda bi zarar var mu yani kızligim bozulmus ya da hamile kalma ihtimal söz konusumu ? Kızlık bozulmadan hamile kalınır mi ? Bana yardimci olurmusunuz lütfen :(

Tahlil.com Cevabı : Vajinaya sperm temas etmişse hamilelik ihtimali düşük de olsa vardır. Önerimiz sakince regl dönemini beklemenizdir.