Hocam erkek arkadaşımla arkadan sürtünme oldu çok az zevk suyu değdi?

 Hocam erkek arkadaşımla arkadan sürtünme oldu çok az zevk suyu değdi. ama vajinama değecek kadar olduğunu sanmıyorum. adetim 1 hafta gecikti hamile olabilir miyim sizce?

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyu bulaşı ile hamileliğin oluşması beklenmez. Gecikmenin farklı nedenleri de olabilir. Eğer gecikme devam ederse ilgili bir uzmana başvurmanızda fayda var.