Hamile kalma ihtimali yoktur değil mi?

merhaba hocam adetim bittikten 4 gün sonra erkek arkadaşımla sürtünerek ilişki yaşadık iç çamaşırlarımız vardı ben bi ara cıkarttım ama boşalma olmadı ve suanda da kasıklarımda agrı oluyor bıraz.acaba psikolojikmi cok kafama takıyorum çünkü hamile kalma ihtimali yoktur değil mi?

Tahlil.com Cevabı : Bu tür ilişkilerde hamile kalma ihtimali çok azdır.