Normal bir şekilde adet oldum lekelenme ve benzeri yoktu kırmızı kan vardı sizce hamile miyim?

Merhaba benim adetim mayısın 12si ve 30unda ooldu 13 haziranda erkek arkadaşımla korunarak ilişkiye girdik 30unda yani bugün de normal bir şekilde adet oldum lekelenme ve benzeri yoktu kırmızı kan vardı sizce hamile miyim

Tahlil.com Cevabı : Adet olmuşsunuz hamilelik ihtimali yok.