hamile kalma ihtimalim varmı ?

mrb cok acil cevaplarınıza ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmusunuz ? nişanlımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik korunuyoduk ama bi an prezarvatif cıktı vajinada sperm olup olmadığından emın degılım ama bacağımda vardı sizce hamile kalma ihtimalim varmı ? cevaplar için şimdiden teşekkürler...

Tahlil.com Cevabı : Ovulasyon(yumurtlama) tarihiniz uygunsa hamile kalma ihtimaliniz vardır. Geçmiş olsun.