hamilelik olabilir mi?

Oncelikle selamlar. Bu sabah bosaldiktan 10 saat sonra kiz arkadasimla surtunme yolu ile bisiler yasadik. pen*sim 1 ve ya 2 cm icine girdi. AMA bosalmadim. Sabahta once pecete ile sonra islak mendille pen*simi silmistim. Tuvalete de girip idrari yaptim. Simdi bisi olur mu diye korkuyoruzz.. sizce hamilelik olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır. geçmiş olsun.