Hamile kalma riskim var mı?

merhaba. erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. üzerimde iç çamaşırım vardı ama iç çamaşırın içinden anüs bölgesinden bana yaklaştı ve vajına- anüs arasına boşaldı ama vajınaya değip değmediğinden emin değilim. hamile kalma riskim varmı nolur yardım edin çok korkuyorum

Tahlil.com Cevabı : Bu tür ilişkilerde hamile kalma riski azdır fakat her zaman için sperm hücreleri vajene girmişse hamile olma ihtimaliniz vardır.