Mide bulantım,uyku hali ve karnımda damar atması gibi his var sizce hamilemiyim?

gebelik düşünüyoruz ama olmuyor.bu ay 3 gün kahverengi lekelenmem oldu ama evde yapılan idrar testinde negatif çıktı.mide bulantım,uyku hali ve karnımda damar atması gibi his var sizce hamilemiyim.bu değerlerle gebe kalabilirmiyim? fsh:6,43 lh:22,44 estradiol:90,28 prolaktin:21,90 tsh:0,855

Tahlil.com Cevabı : Test sonucunuzun pozitif olması gerekli. Negatifken diğer bulguların hamilelikle bir ilgisi yok. Hele karnınızda damar atması gibi bir bulgu hiçbir zaman olmaz.