hamile olabilir miyim evde test yapsam çıkar mı ?

Merhaba 13 ocakta arkadan sürtünme yoluyla ilişkim oldu ve boşalma oldu vajinaua gitmiş olabileceğinden şüphelendik 27 ocalta regl oldum 5 gün sürdü bittikten 6 gün sonra evde test yaptım negatif çıktı şimdi yumurtlama dönemimdeyim vajinal akıntım ve ağrım var stress yaptım karnım ağrıyor ve bulantı varmış gibi hissediyorum hocam hamile olabilir miyim evde test yapsam çıkar mı ?

Tahlil.com Cevabı :

Sürtünme yoluyla girilen ilişkilerde hamile kalmanız mümkün değildirki zaten adet olmuşsunuz buda gebe olmadığınızın bir göstergesidir.