Hamile olma ihtimali yüzde kaçtır.Düşük ihtimal yüzde kaça denktir.

 Bu durumda cok düşük ihtimal dediğiniz yüzde kaca denk?Gece bulanti yuzunden uyandim mesela bu yuzden kafami takiyorum.Sonucta 2gun sonrada olsa ben adetimi gordum.2gun icinde sperm yumurtaya ulassa ulasirmiydi? Yani onceden iliski olmayip sadece ustune bosalma ve snra adet gormeyle gebe olan cok mu

Tahlil.com Cevabı : Burası yüzde veya tahmin  veren bir iddia  sitesi değildir.Yüzde 12, yüzde 16 gibi bilimselliği olmayan saçma sapan bilgiler vermemizi bekliyorsanız bir daha sitemizi ziyaret etmeyin.Tahlil.com doktorları  ciddi ve bilimsel verilere göre sorularınızı cevaplamaktadır.Gebelik şüpheniz varsa test yaptırırsınız gebe olup olmadığınız ortaya çıkar adetinizde gecikme olursa.Saçma sapan ayrıntıları kafanıza takmayın, böyle saçma sorular da sormayın.