Nişanlmla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık

nişanlmla sürtünme yoluyla ilşki yaşadk içime girme ve boşalma durumu olmadı vajinamın üzerinden çamaşırıma boşaldı 3ocakta adet olmam gerekyordu fakat olmadm 6 ocakta doktora gttim kanda gebelik negatif çktı ve tarlusal hap verdi 4gun kullan olursun dedi kullandm ve hala adet olmadm hamile myim:(

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz bundan bahsetmemişse değilsinizdir..