Hamilelik akısı normalmi yoksa diş gebelik şüphesi bulunuyormu??

iyi günler eşim in son adet tarihi 27/01/2014günü .02/03/2014 günü yapılam beta hcg sonucu 53,69 du 06/03/2014 de yapılan beta hcg sonucu 74,95mU/mL cıktı acaba hamilelik akısı normalmi yoksa diş gebelik şüphesi bulunuyormu. şimdiden tşklr

Tahlil.com Cevabı : Tarihlerde yanlışlık var gibi görünüyor, Beta HCG yükselmesi biraz düşük, ancak muayene edilmeden bu konuda yorum yapmak mümkün değildir..