Hamilelik belirtilerini okudum oyle birseyler oldu. yani adet gununden 4-5 gun once kan akti?

Hamilelik belirtilerini okudum oyle birseyler oldu. yani adet gununden 4-5 gun once kan akti ancak kirmizi degildi. karin bolgemin alt kisminda agrilar oldu bel bolgemde de sancilar oldu. Hamile olup olmadigimi en saglam nerden ve nasil anlayabilirim

Tahlil.com Cevabı : Regl gecikmesinin bir haftadan uzun sürmesi halinde yapılacak gebelik testi ile hamileliğin oluşup oluşmadığına dair net bir cevap alabilirsiniz.