Hamilelik dışında,herhangi bir rahatsızlık sebebiyle araştırılan beta hcg değerinin 0.1 çıkması aynı zamanda gebelik olmadığı anlamına da gelebilir mi?

Tahlil.com Cevabı :  Beta HCG testi sonucunu inceledik.Test sonucu hamilelik olmadığı yönünde bilgi veriyor.
Ancak adet gecikmesi olmadan yapılan Beta HCG testi doğru bilgi vermeyecektir, Beta HC testi uygun zamanda yapıldığında gebelik yönünden bilgi verir.

Gebelik testi olarak kullanılan Beta HCG ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve Beta HCG ile ilgili benzer
sorulmuş diğer sorular ve uzmanlarımızca verilmiş cevapları okumak için  tıklayınız...

Kanda Beta HCG  testinin ideal olarak ne zaman yapılması gerektiğine dair bilgi almak için tıklayınız....