Hamilelik ihtimali varmıdır ?

Boşalmıştım elime sperm gelmişti wc ye gittim temizlendim ve ellerimi yıkadım aradan 40 dakika kadar geçtikten sonra arkadasımın vajinasına tam doknumadım üst kısmına dokundum biraz ellerim kuruydu hiçbir ıslaklık yoktu. Hamilelik ihtimali var mıdır ?

Tahlil.com Cevabı :

Erken yaşlarda  olup  cinsel konularda bilgi sahibi olmadan cinsel  deneyim yaşayan sizler gibi pek çok okurumuz var.
Bu tür  ilişki sonrası hamilelik korkusu ile bizlere bir çok soru geliyor.
Bize yazdığınız ilişki türünde  hamilelik ihtimali mümkün görülmüyor.