İlişkide boşalma olmadı. Ancak adetim gecikti. Tekrar test yapmalı mıyım?

30 aralık tarihinde sevgilimle birlikte olduk ama sadece 2-3 cm giriş yapabildi ve boşalmadı, normal şartlarda yumurtlama döneminde de değildim. Fakat bir hafta sonra adet olmadım ve adet görmediğim 7. gün gebelik testi yaptım negatif çıktı. Adet görmediğim için rahatsızım tekrar test yapmalı mıyım?

Tahlil.com Cevabı : İlişki de boşalma olmadıysa hamilelik çok düşük bir ihtimal, ancak adet gecikmeniz devam ederse testi tekrar edebilirsiniz.