Hamilelik öncesi test sonuçlarını yorumlar mısınız?

Hamilelik öncesi yaptırdıgım elisa test sonucları Rubella IgM 0.3 Negatif COI Rubella IgG 84.84 Pozitif IU/mL Toxoplazma IgG 114.7 Pozitif Toxoplazma IgM 8.04 Pozitif COI bu degerlere göre gebelik düşünmemde sakınca var mı ? aklım çok karışık lütfen yardım edin...

Tahlil.com Cevabı : Toxo IGM pozitifliği gebelik sürecinde istenen bir sonuç değildir.Doktorunuz gerek görürse Avidite denilen bir testle tekrardan bir çalışma planlayabilir.Konuya dair aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/toxoplasma-ve-toxoplasma-enfeksiyonu-avidite-testi-nedir