hamilelik riski olabilirmi bu durumda?

nişanlımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık nişanlm karnımın üstüne boşaldı bende elimle tuttum daha sonra lavaboya gittim ve idrarımı yaptım lavaboda karnımı suyla yıkadım ordan vajinaya sperm akmış olabilir elimlede vajınamı temizledim ordanda degmiş olabilir daha sonra yaklasık bi saat sonra tekrr lavaboya gittigimde vajınamda yarı kurumus sperm akıntısı duruyordu bu ilişkiyi ctesi 16,00civarı yaşamıstık pazartesi günüde sabah 09,00 norvelo ertesi gün hapını içtim ardından bir hafta sonrada kanamam oldu ama adetime daha iki hafta vardı erken oldum. hamilelik riski olabilirmi bu durumda?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihtimali çok düşüktür. geçmiş olsun.