ona göre kadın doğuma danısıcam

özür dilerim iyi akşamlar 10.hafta degerler 46509 - 186977 cıkmıstı sız hamıle olabılırsınız dedınız 12.hafta değerler ise 278832 - 210612 kontrol edermısınız lutfen ona göre kadın doğuma danısıcam ama cok merak edıyorum

Tahlil.com Cevabı : Bu tür değerlerde değişiklikler olabilir bu nedenle kesin bir tanı alabilmeniz için mutlaka kadın doğum uzmanına gitmeniz gerekir.