Hamilemiyim ? karnim hala korkudan sis

Iyi gunler. Sevgilim ayaktayken uzerime bacaklarima bosaldi. Iicine girdi sandim 48 saat sonra ertesi gun hapi içitim. korkudan karnim bi hafta icinde buyudu ve buyuk tuvaletim eskisi gibi yapamiyorum. 2 hafta sonra adet gordum ve bu ay tekrar adet gordum.. hamilemiyim ? karnim hala korkudan sis

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihtimaliniz yok denebilir, yinede test yapabilirsiniz..