Hamileyim 35 haftalık dr dahliyeden kan tahlili istedi birde sizler bakabilirmisiniz

hamileyim 35 haftalık dr dahliyeden kan tahlili istedi birde sizler baka bilirmisiniz wbc 7.48-lym 14.70-mon2.89-neu81.17-rbc3.48-hgb10.5-hct31.9-rdwcv16.6 sizler ne gibi bir tedavi veya vereceginiz öneri nedir dahiliyeci bir şeyler anlattı fakat sadece söyledikleri uymalımıyım veya sizler ne dedini

Tahlil.com Cevabı : Kansılığınız var tedavi almanız gereklidir, diğer değerlerinizde sorun görünmüyor..