Hamileyim 6 haftalık, grip oldum ne kullanabilirim? Nane-limon içebilir miyim? Acil cevap verirseniz sevinirim yardımcı olun lütfen.

Tahlil.com Cevabı :

İlaç kullanmayıp doğal yollarla bağışıklığınızı güçlendirebilirsiniz.Bol sıvı,meyve,sebze tüketebilirsiniz.İstirahat de önemli.Nane limon,ıhlamur tarzı içecekler kullanmanızda bir engel bulunmuyor