Kız arkadaşımla ilişkiye gireli 18 gün oldu ve adetinin geciktiğini söylüyor ama sürekli korunarak yapmıştık. ve test yapıp pozitif çıktığını söyledi bunun doğr

Kız arkadaşımla ilişkiye gireli 18 gün oldu ve adetinin geciktiğini söylüyor ama sürekli korunarak yapmıştık. ve test yapıp pozitif çıktığını söyledi bunun doğruluk olasılığı nedir?

Tahlil.com Cevabı :

Eğer testi doğru uyguladıysa sonuç da doğrudur.kanda Beta Hcg testi yaptırıp teyid edebilirsiniz