Hamileyim ve tahlil sonucum,panik oldum..pozitif ya da negatif yazmıyor Hbsag(elısa) 0,627

Sonucumu değerlendirir misiniz? Hamileyim ve tahlil sonucum,panik oldum..pozitif ya da negatif yazmıyor Hbsag(elısa) 0,627 çıktı.

Tahlil.com Cevabı :

Sonucunuzu değerlendirdik. Hepatit B enfeksiyonu yönünden HBS Ag testiniz negatif çıkmış.Herhangi bir sorun yok. İçiniz rahat olsun.

Hepatit testlerinin değerlendirilmesi ve yorumu hakkında aşağıdaki yazımızın ilginizi çekeceğini umuyoruz. Bu konuda sorulmuş benzer sorular ve cevapları da görebilirsiniz...

Hepatit testleri nedir ve nasıl yorumlanır?