haşimato tehşisi koydular

4 yıldır hipotiroidi hastasıyım haşimato tehşisi koydular ama değerler genlede bozuk çıkıyor dün yapptırdığım tes sonuçları T3 3,04 T4 1,72 TSH 0,306 ve pdw yede baktırmışsım oda 18,1 çıktı tiroid değerlerine göre şu anda bir buçuk ilaç kullanıyorum levetiron bu konu hakkında sizinde görüşlerinizi almak istiyorum.

Tahlil.com Cevabı : Tedavinize devem etmelisiniz.Gerekirse bir endokrinoloji uzmanına da danışabilirsiniz.