Hassas testte Beta hcg hassaslığı 10. Negatif cıktı. Buna rağmen hamile olma ihtimalim var mı ?

Gelen akıntı yerleşme kanaması olabilir şüphesiyle bugün idrar testi yaptım. Hassas testmiş hcg hassaslığı 10. Negatif cıktı. Buna rağmen hamile olma ihtimalim var mı ?

Tahlil.com Cevabı : Negatif sonuç hamilelik olmadığı anlamındadır.