İyı aksamlar bogazlarım şişti doktor ıecilin verdı fakat gebelık testı yaptı hcg 0.32 cıktı

ıyı aksamlar bogazlarım şişti doktor ıecilin verdı fakat gebelık testı yaptı hcg 0.32 cıktı ıgnelerımde antıbıyotık hamılemıyım anlayamadı doktor sımdı bende tereddutte kaldım acaba hamılemıyım son adet gunum 27 mayıs baslangıcı 31 ne kadar bu ay daha olmadım cok merak edıyorum hamılemıyım yardımcı olursanız cookkk sevınırım Read more: http://www.saglikekibi.com/deva/doktora-sor/hamilelik-testi-3m3p.html#ixzz34e2W9JOu

Tahlil.com Cevabı : Dha önce yapılan test sonucunuz negatiftir, bu ay adet gecikmesi var ise testi tekrarlayın..