Hastamızda siroz ve şeker var. bunun üzerine göbek fıtığı çıktı.fıtığın üzerinde yara vardı,

 Hastamızda siroz ve şeker var. bunun üzerine göbek fıtığı çıktı.fıtığın üzerinde yara vardı, o açılarak karından asit gelmeye başladı.bi kaç doktora gittik asit gelmesi durunca ne olacak bekleyelim diyorlar.ameliyat yapmıyolar. bu konuda lütfen ne yapmalıyız bilgi verir misiniz?

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle hastanızın şeker ve siroz gibi sistemetik hastalıklarının kontrolü gerekiyor.Bu hastalıklar kontrol edildikten sonra ameliyat gündeme gelecektir.Öncelikle ilgili doktorlara başvurun.