18 yaşında bayanim Karnimda sürekli kalp gbi atmalar oluyo biraz da şişiyor içinde sanki birsey oynuyor.

18 yaşında bayanim Karnimda sürekli kalp gbi atmalar oluyo biraz da şişiyor içinde sanki birsey oynuyor sebebi nedir sizce?

Tahlil.com Cevabı : Buradan sebep konusunda sağlıklı bir fikir yürütmemiz sizleri muayene etmeden mümkün değil.Muayene için doktora başvurmalısınız.