Hastanede hiv,hepatit B, hepatit C testleri yaptirdim.sonuclar negatif.yalniz referans araliklari belirtilmemis.raporlarda boyle bir sey mumkun mu?

Merhaba, Hastanede hiv,hepatit B, hepatit C testleri yaptirdim.sonuclar negatif.yalniz referans araliklari belirtilmemis.raporlarda boyle bir sey mumkun mu? Tesekkurler, Iyi gunler

Tahlil.com Cevabı : Aslın belirtilmesi daha doğrudur..