Hastanede kolesterol tahlili yaptırdım çıkan sonuçları yorumlamanızı rica ediyorum;

Hastanede kolesterol tahlili yaptırdım çıkan sonuçları yorumlamanızı rica ediyorumKolesterol : 211 Referans değer: 50-200Trigliserid : 97 Referans Değer: 0-200HDL Kolesterol : 57 Referans Değer: 35-55VLDL Kolesterol: 19 Referans Değer: 8-35LDL Kolesterol : 135 Referans Değer: 50-150

Tahlil.com Cevabı : Çok kötü sayılmaz sonuçlar.Kolesterol de hafif yükseklik var.Diyet ve düzenli egzersiz işe yarayacaktır