Haziran basinda bi seyler yasadim surtunme yoluyla bi iliski hamile olma ihtimalim yok gibi

Haziran basinda bi seyler yasadim surtunme yoluyla bi iliski hamile olma ihtimalim yok gibi dusundum adet oldum ama hala acaba diyorum ancak 4 ayda belirtilerini hissederdim hamile olma ihtimalim yok dimi

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihtimaliniz görünmüyor, ancak yine de bir kez test yapmanızı öneririz..

h******* :

Merhaba ben dün sevgilimle bir şeyler yaşadım vajinasının içine geçirdim ama hiç bir şekilde boşalma olmadı kızlık zarıda patlamadı hamile kalabilir mi?

Cevap:

Olabilir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

b********** :

Adet düzensizliğinde son adet günün den 5 gün sonra gebelik testi yapılsa doğru sonuç verirmi

Cevap:

Adet olmanız gereken gün 5 gün gecikti ise test yapabilirsiniz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.