Erkek arkadaşımla 2 gün önce arkadan yoldan ilişkiye girdik erkek arkadaşımdan zevk suyu geldi ?

Erkek arkadaşımla 2 gün önce an*l yoldan ilişkiye girdik erkek arkadaşımdan zevk suyu geldi bir süre sonra farkedince içimde bir korku oluştu bakireyim fakat öne akıp hamile olma ihtimalimden korkuyorum ve 17 şubatta regl olmuştum hala olmadım. lütfen yardımcı olun çok korkuyorum

Tahlil.com Cevabı : an*l ilişkide hamilelik çok düşük ihtimal.