Haziranın 16'sı gibi nişanlımla ilişki yaşadık 19 unda adet kanamam gercekleşti

mrb hocam. Haziranın 16'sı gibi nişanlımla ilişki yaşadık 19 unda adet kanamam gercekleşti temmuzun 19 unda tekrar adet gördüm fakat bu ay hiç geçikmeyen adetim gecikti. hamile kalma riski var mı acaba böyle bir durumda.

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik riskiniz yok denecek kadar azdır, test yaparak öğrenebilirsiniz..