12 yıl önce hayat kadınlarıyla korunmasız vajinal ve 9 yıl önce bir bayanla ağızdan ilişkim oldu?

12 yıl önce hayat kadınlarıyla korunmasız vajinal ve 9 yıl önce bir bayanla ağızdan ilişkim oldu sonrasında hiç hiv testi yaptırmadım 3 yıldır korunmasız ilişkiye girdiğim bir bayan var geçenlerde ameliyat için kendisine hiv testi yapıldı sonuç negatifdi bu sonuç benimde negatif olduğumu gösterirmi?

Tahlil.com Cevabı : Tabii ki göstermez, sizin de test yaptırmanız gerekir.