Haziranın 29 unda surtunmeyle ilişki yaşadım 2 kez zamanında adet gördüm iliskiden 1 ay sonra 2 kez 3 gun arayla idrar testi yaptim negatif cikti.içim rahat etm

Haziranın 29 unda surtunmeyle ilişki yaşadım 2 kez zamanında adet gördüm iliskiden 1 ay sonra 2 kez 3 gun arayla idrar testi yaptim negatif cikti.içim rahat etmeyince iliskiden yaklaşık 2 ay sonra kanda gebelik testi yaptırdım poliklinikte negatif cikti ama sonuç kağıdında değer filan yazmiyodu sadece gebelik testi negatif yaziyodu hamile değilimdir dimi ?

Tahlil.com Cevabı : Hamile değilsinizdir.