HBs Ag : 8104 (pozitif) ANTİ HBs : <5 (negatif) Yorumlar mısınız?

HBs Ag : 8104 (pozitif)ANTİ HBs : <5 (negatif)Bugün (14.12.2012) yaptırdığım tahlil sonuçlarım.Pazartesi gününe randevü aldım. Herhangi bir açıklama yapılmadı.Yorumlayabilirmisiniz lütfen ?Teşekkürler...

Tahlil.com Cevabı : Hepatit B enfeksiyonu geçirdiğiniz anlaşılıyor sonucunuzdan