HBS AG düşmesi iyi midir?

yaş35 İnaktif taşıyıcıyım Son üç yıl içerisinde yaptırdığım tahlillerde hbsag 614, 517 ve 412 pozitif çıktılar, hbv dna ise ilkinde 13 ikincisi ise 150 negatif değerlerde çıktılar hbeag negatif antihbe pozitif im. alt üst ve diğer bütün değerlerim sürekli normal değerlerde ,hbsag düşmesi iyi midir?

Tahlil.com Cevabı : Tahlil sonuçlarınızın referans değerlerini yazarsanız daha doğru yorumlayabiliriz.