HBs Ag (ECLIA) 0,25 Referans aralığı <0,9 Negatif, 0,9-1 Grayzone, >=1 Pozitif. Sonuçlarımı değerlendirirseniz sevinirim.

17 Yaş Erkek HBs Ag (ECLIA) 0,25 Referans aralığı <0,9 Negatif, 0,9-1 Grayzone, >=1 Pozitif Anti HCV (ECLIA) 0,03 Referans aralığı <0,9 Negatif, 0-9-1 Grayzone, >=1 Pozitif Anti HBs >833,0 Birim IU/L Referans aralığı <7: Negatif, >=7: Pozitif Sonuçlarımı değerlendirirseniz sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : HBsAg, AntiHCV testleriniz negatif, antiHbs testiniz pozitif çıkmıştır, sorun yoktur..