: HBS AG negatif hbe ag negatif anti hbc ıgc pozitif anti hbc ıgm nefatif anti hav ıgg pozitif anti hav ıgm negatif

 HBS AG  negatif hbe ag negatif anti hbc ıgc pozitif anti hbc ıgm nefatif anti hav ıgg pozitif anti hav ıgm negatif anti hbe p ozitif hbv dna < 20 test sonuçlarımı değerlendirirmisiniz ilginiz için teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Aktif bir enfeksiyon bulgusu yok sonuçlarda, önceden Hepatit A enfeksiyonu geçirdiğinizi gösteren bulgular var.