HBs Ag(elisa) 0,1 (Negatif) Anti HBs 0 (NEGATİF) Anti HCV 0 (NEGATİF) Hepatitle ilgili her hangibir rahasızlığım yoktu?

HBs Ag(elisa) 0,1 (Negatif)Anti HBs 0 (NEGATİF)Anti HCV 0 (NEGATİF)Hepatitle ilgili her hangibir rahasızlığım yoktu ve herhangi bir belirti de yoktu guatr ilaçlarına başladım bir ay sonra kandaki enzim değerleri çok yüksek çıktı.Doktorum hepatit B olabileceğimi söyledi.Test yaptırmamı istedi ve sonuçlar yukarda doktor randevusuna henüz çok var.Lütfen acil değerlendirirmisiniz(Not:ilk mesajda email adresimi yanlış yazmışım.)

Tahlil.com Cevabı : Endişe verecek bir durum yok Testleriniz negatif çıkmış