Hbs H 400.38 pozitif anti hcv H 1.88 pozitif anti Hbs ve HIV negatif ne anlama geliyor

antı Hbs H 400.38 pozitif anti hcv H 1.88 pozitif anti Hbs ve HIV negatif ne anlama geliyor hocam acilen doktora gitmem gerekiyor mu

Tahlil.com Cevabı : AntiHCV elisa ile çalışıldığında kesin sonucu vermeyebilir, tekrar çalışılması ve HCV RNA testi ile doğrulanmalıdır..