Hbsag 0,22 negatif, Anti Hbs ıse 1000.00 olarak yazıyor. Yardımcı olur musunuz?

Hepatit asılarım eksikti 3 dozuda düzenli olarak yaptırdım 3 ay sonra aşının tutup tutmadığını öğrenmek ıcın test yaptırdım hbsag 0,22 negatif, anti hbs ıse 1000.00 olarak yazmakta ve ben aşıların tutup tutmadığını anlamadım Konuyla ılgılı yardımcı olmanızı rica edıyorum tsk Iyı çalışmalar

Tahlil.com Cevabı : Aşılarınız tutmuş, Hepatit B ye karşı koruyuculuk oluşmuş.Bunu da Anti HBS testinin pozitif olmasından anlıyoruz.