Hocam Hbsag değerim negatif çıktı Anti hbs 1000 cıktı.

Hocam Hbsag değerim negatif çıktı antihbs 1000 cıktı hepatıt yok bagısıklık kazanmısım demek ama sunu sorcaktım hbsag ılk baktırdıgımda 0.1 ıdı smdı 0.5 olmus asımda ılk 1000 ustu gozukuyordu sımdı 1000 olmus ası yaptırmam gerek mı yoksa bagısıklık mı kazanmısım neden yukselmıs olabılır

Tahlil.com Cevabı : Anti Hbs değeri pozitif olduktan sonra ömür boyu koruyucudur..