HBsAg 0,38 sonuçlar normalmidir?

HBsAg     0,38                      aHCV     0,05                 CHIV     0,1                 sonuçlar normalmidir?

Tahlil.com Cevabı : Referans değerleri yazmaz iseniz yardımcı olamıyoruz..

c********* :

Anti HBS sonuç =3.10 negatif referans (0-7,5) HBs Ag sonuç= 0.16 negatif referans(0-1) Anti HCV sonuç=0.28 negatif referans (0-0.8) bu sonuçlar neyi göstergesi ?

Cevap:

Hepatit C ve B virus testleri negatif, vücudunuz Hepatit B virusuna karşı bağışıklık geliştirmiştir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.